Користени и нови заменски сандаци со церади за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Заменски сандаци со церади


131
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 7
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0103195

 Diverse - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена

Објавено: 1ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 ZABUDOWA SKRZYNIA ŁADUNKOWA FIRANKA 6, 20 - заменски сандак со церада
 5
510.04 EUR
2008

Објавено: 3ден

F.H.U. Józef Stroka

6

Полска, Świętoszówka

 Zabudowa firana - заменски сандак со церада
 12
212.52 EUR

Објавено: 3ден

MEGA-TRUCK

7

Полска, Tarczyn

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 13
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106520

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101225

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 7
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 10
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0108192

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
7 875 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113891

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 888 kg
Корисна носивост: 13 112 kg

Објавено: 6ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0112519

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 7
8 125 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Објавено: 14ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0103195

  -
Прашајте за цена

Објавено:

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - заменски сандак со церада
 1
Прашајте за цена

Објавено: 23ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

 Curtainsider Body - заменски сандак со церада
 10
Аукција

Објавено: 23ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200208091

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - заменски сандак со церада
 6
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 1 700 kg

Објавено: 29ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 20368

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - заменски сандак со церада
 6
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 1 700 kg

Објавено: 29ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 20367

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 700 kg

Објавено: 29ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA031

 - Eschtec PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, mit Rungenrechen! NEU! - заменски сандак со церада
 6
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 1 700 kg

Објавено: 29ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA019

 Nowa zabudowa firana - заменски сандак со церада
 8
2 125.19 EUR
Ново

Објавено: 1мес 5ден

MEGA-TRUCK

7

Полска, Tarczyn

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old