Користени и нови заменски сандаци/ кутии за продажба - Truck1 Македонија Страница 2.
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ кутии


202
Резултати пронајдени
   Страница 2 од 11 2/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Krone KONTENER BDF 7.45x2.80m STALOWY MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - заменски сандак/ кутија
 10
2 762.80 EUR
1998

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY 2010rok ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 16
6 388.69 EUR
2010

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.65x2.70m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - заменски сандак/ кутија
 7
1 878.70 EUR
1996

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone 25.500zł netto 10x KONTENER ZABUDOWA BDF 7.80m DHL STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 12
5 636.11 EUR
2011

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.45x2.40 ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - заменски сандак/ кутија
 5
2 762.80 EUR
1997

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

 Ogłoszenie - заменски сандак/ кутија
 5
760.41 EUR
2005

Објавено: 8ден

F.H.U. Józef Stroka

7

Полска, Świętoszówka

KRONE WK 7,3 RSTG 7450 mm med rulleport - заменски сандак/ кутија
 11
Прашајте за цена
2007
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Објавено: 10ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - заменски сандак/ кутија
 12
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2006
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 850 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 458238

 - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - заменски сандак/ кутија
 12
4 500 EUR
Цена без ДДВ
1999
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 7002566

 - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - заменски сандак/ кутија
 10
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2001
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 201917 0

 - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - заменски сандак/ кутија
 10
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2001
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 201779 5

-Kita- XF  - заменски сандак/ кутија
 4
1 000 EUR
2006

Објавено: 12ден

UAB "KUBILIAUS TRANSPORTAS"

Литванија, Marijampolė

  - заменски сандак/ кутија
 6
Прашајте за цена

Објавено: 14ден

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Португалија, A dos Cunhados

VAK kuormakori  - заменски сандак/ кутија
 3
4 550 EUR
Цена без ДДВ
2001

Објавено: 14ден

Osatori Oy

Финска, Finnland, Forssa, Kanta-Häme

Ackermann BDF Möbel Koffer - WAB 55m³ - Innenhöhe 2,91m  - заменски сандак/ кутија
 13
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
Бруто тежина: 12 000 kg
Корисна носивост: 9 410 kg

Објавено: 14ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 0419923

Schmitz Cargobull WKO 7.45, Koffer, ISO, Aluboden,  - заменски сандак/ кутија
 14
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 900 kg

Објавено: 15ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 66086

Schmitz Cargobull WKO 7.45, Koffer, ISO, Aluboden,  - заменски сандак/ кутија
 14
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 900 kg

Објавено: 15ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 66087

Krone Koffer  Wechselpritsche DRY BOX, Doppelstock  - заменски сандак/ кутија
 30
3 850 EUR
Цена без ДДВ
2012

Објавено: 18ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

14

Австрија, Peuerbach

Број на оглас TR23104

Krone Koffer  Wechselpritsche DRY BOX  - заменски сандак/ кутија
 30
3 850 EUR
Цена без ДДВ
2013

Објавено: 19ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

14

Австрија, Peuerbach

Број на оглас TR23103

 Volvo Box BOX7500 - заменски сандак/ кутија
 8
3 000 EUR
Цена без ДДВ
2010

Објавено: 20ден

TSvaruosad

Естонија, Tartu linn

Број на оглас 33792

   1 2 3 4 11   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes
t1 old