Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF од Германија, 11750 EUR за продажба - ID: 8203654
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

11 750EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 722 894 MKD
  • ≈ 12 566 USD

Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF

Заменски сандак/ КутијаWüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF

11 750EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF

Објавено: 2мес 10ден

Додај во омилени
PDF
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 1
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 2
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 3
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 4
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 5
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 6
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 7
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 8
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 9
Заменски сандак/ Кутија Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF: слика 10
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 10ден

Додај во омилени
PDF

11 750EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 722 894 MKD
  • ≈ 12 566 USD
Контактирајте го продавачот
Број на оглас

19416
Боја

бела
Локација

Германија, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Тело/надградба
должина на утовар

7300 mm
ширина на утовар

2440 mm
висина на утовар

2480 mm
волумен на утовар

44.2 m³
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Wechselkoffer, Plywood Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF 7.45m BDF Plywoodkoffer mit Seitenwand komplett aufschiebbar in FR links, Aluboden mit Ladungs-

sicherungssystem im Boden und im Dach, Unterbau verzinkt, fabrikneue Stützbeine in schwarz teleskopierbar, Aufbau neu lackiert in RAL 9010, ISO Dach, Heck mit Portaltüren, neue UVV

linke Wand geteilt in 4080mm und 3550 mm .

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

11 750EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 722 894 MKD
  • ≈ 12 566 USD
Германија, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
Локално време на дилерот:
14:11
4.8
Осврти: 39
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Слични понуди
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Lippstädter Anhänger GmbH