Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500 од Естонија, 3000 EUR за продажба - ID: 6638514
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500

Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 1
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 2
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 3
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 4
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 5
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 6
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 7
Заменски сандак/ кутија Volvo Box BOX7500: слика 8
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 20ден

Бренд VOLVO
Број на оглас 33792
ОЕМ замена BOX7500
Погоден за модели

FH13

Година на производство 2010
VIN YV2AG20C6AA693857
Состојба одлична
Должина 7 500 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 2 600 mm
Потребна моќност 460 kW
Локација Естонија, Tartu linn
Телефон +372581...

3 000 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 184 397 MKD
  • ≈ 3 206 USD
Естонија, Tartu linn
watch_later
Локално време на дилерот:
18:50
4.8
Осврти: 18
Испратете порака
Доверлив

Лица за контакт
person
Ellikar Kaldamäe
Eesti, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

3 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 184 397 MKD
  • ≈ 3 206 USD

Volvo Box BOX7500

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - TSvaruosad
t1 old