Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha* од Германија, 999 EUR за продажба - ID: 7107045
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*

Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 1
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 2
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 3
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 4
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 5
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 6
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 7
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 8
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 9
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 10
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 11
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 12
Заменски сандак/ кутија Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*: слика 13
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 2мес 24ден

Број на оглас 9105
Година на производство 1992
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Kehl-Neumühl
Телефон +49 7851...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 000 mm
  • ширина на утовар: 2 450 mm
  • висина на утовар: 2 400 mm
  • волумен на утовар: 41 m³
  • број на палети: 17

999 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 61 404 MKD
  • ≈ 1 068 USD
Германија, Kehl-Neumühl
watch_later
Локално време на дилерот:
17:01
4.7
Осврти: 97
Испратете порака
Доверлив

Лица за контакт
Boris Lepp
Deutsch, English, Русский
Robert Nübel
Deutsch, English
Alexander Lusch
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

999EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 61 404 MKD
  • ≈ 1 068 USD

Thyssen*WA7,15-230.0010*WAB*Edscha*

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
t1 old