Користени и нови Заменски сандаци/ Кутии SOMMER за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ Кутии SOMMER


Сортирај според:
Резултати по страница:
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Sommer - Combi Box

2012 Нето тежина: 2 860 kg Бруто тежина: 16 000 kg Корисна носивост: 13 140 kg
Германија, Oelde
Објавено: 3ден Број на оглас G0111523

7 375 EUR

Цена без ДДВ

star
2012 Нето тежина: 2 860 kg Бруто тежина: 16 000 kg Корисна носивост: 13 140 kg
Германија, Oelde
email Контактирајте го продавачот
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
 Sommer - Combi Box - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Sommer - Combi Box

2012 Нето тежина: 2 860 kg Бруто тежина: 16 000 kg Корисна носивост: 13 140 kg
Германија, Oelde
Објавено: 17ден Број на оглас G0111523

7 575 EUR

Цена без ДДВ

star
2012 Нето тежина: 2 860 kg Бруто тежина: 16 000 kg Корисна носивост: 13 140 kg
Германија, Oelde
email Контактирајте го продавачот
Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Sommer 10.500zł netto KONTENER BDF MEBLOWY 7.15x2.50m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU

1995 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
Објавено: 1мес 4ден

2 277.30 EUR

Цена без ДДВ

star
1995 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
email Контактирајте го продавачот
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang.

Нето тежина: 2 155 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6ден Број на оглас LA026
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 2 155 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
email Контактирајте го продавачот
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Sommer Plywood-Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang.

Нето тежина: 2 155 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6ден Број на оглас 20800
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 2 155 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
email Контактирајте го продавачот
Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Sommer 10.500zł netto 3xKONTENER BDF 7.45x2.65m MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU

2002 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
Објавено: 1мес 18ден

2 277.30 EUR

Цена без ДДВ

star
2002 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
email Контактирајте го продавачот
Andere Sommer Wechselaufbau Möbelkoffer, 40x - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Andere Sommer Wechselaufbau Möbelkoffer, 40x - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Andere Sommer Wechselaufbau Möbelkoffer, 40x - Заменски сандак/ Кутија: слика 3

Andere Sommer Wechselaufbau Möbelkoffer, 40x

1996 1 001 km Дизел
Германија, Göttingen
Објавено: 9год 3мес Број на оглас 7672

2 400 EUR

Цена без ДДВ

star
1996 1 001 km Дизел
Германија, Göttingen
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes - SOMMER
t1 old