Заменски сандак/ кутија - SICOM DRY BOX

picture_as_pdf

2 800 EUR

Нето цена

Тип

Заменски сандак/ кутија

Година

2008

Земја

Италија

Телефон

+39 037 66......

Објавено: 1мес 9ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство2008
Нето тежина2700 kg
Бруто тежина18000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7000 mm
Ширина на утовар2490 mm
Волумен на утовар45 m³
Опис

23 '

CASSA MOBILE 745 TIPO BOX CON PORTE ALTEZZA DA TERRA 133 cm PRONTE ALL'USO

Побарајте подетални информации
Продавач

IDIS SRL

IDIS SRL

location_on

Italy, Via Stazione Romanore , 446 - 46034 BORGO VIRGILIO (MN), Italy

phone_iphone
language

www.idiscargobox.com

access_time

Локално време на дилерот — 20:14

Лица за контакт
Davide Artoni

Davide Artoni

English, Español, Français, Italiano

+39 329 23...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit IDIS SRL

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.