Користени и нови Заменски сандаци/ Кутии SCHMITZ за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ Кутии SCHMITZ


Сортирај според:
Резултати по страница:
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang

Нето тежина: 3 000 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6ден Број на оглас 20385
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 3 000 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
email Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang. - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Schmitz Cargobull Stahl-Glattwand Wechselkoffer, BDF-System, 7.450 mm lang.

Нето тежина: 3 000 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
Објавено: 1мес 6ден Број на оглас 20386
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 3 000 kg Бруто тежина: 16 000 kg
Германија, Lippstadt
email Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull WKO - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Schmitz Cargobull WKO - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Schmitz Cargobull WKO - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Schmitz Cargobull WKO - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Schmitz Cargobull WKO - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Schmitz Cargobull WKO

Нето тежина: 2 650 kg
Данска, Silkeborg
Објавено: 1мес 7ден
Прашајте за цена
star
Нето тежина: 2 650 kg
Данска, Silkeborg
email Контактирајте го продавачот
Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Schmitz KONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB

2008 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
Објавено: 2мес 24ден

1 626.64 EUR

Цена без ДДВ

star
2008 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
email Контактирајте го продавачот
Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Schmitz 5xKONTENER IZOTERMA 7.50m IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB

2013 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
Објавено: 2мес 24ден

1 735.09 EUR

Цена без ДДВ

star
2013 1 000 km Дизел
Полска, 26-613, Radom
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes - SCHMITZ
t1 old