Заменски сандак/ кутија PLS Transportskåp serie 18521

picture_as_pdf

Тип

Заменски сандак/ кутија

Година

2012

Земја

Шведска

Телефон

+46 0 410 ......

Објавено: 1мес 20ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство2012
Опис

Mer info kontakta Nabil 0046700090001

Skåp innermått: L7,00*B2,49*H2,40

Побарајте подетални информации
Продавач

Palm Truck AB

Palm Truck AB

4.0 
starstarstarstarstar
location_on

Sweden, Schweden, Trelleborg

phone_iphone
language

www.palmtruck.se

access_time

Локално време на дилерот — 00:01

Лица за контакт
John Olsson

John Olsson

English, Svenska

+46 722-50...

Olof Shymer

Olof Shymer

English, Svenska

+46 73 584...

Nabil Saleh

Nabil Saleh

English, Svenska

+46 70 009...

Bilal Yunis

Bilal Yunis

English, Svenska

+46 76 220...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Palm Truck AB

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.