Користени и нови заменски сандаци/ кутии од Полска за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ кутии од Полска


13
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Ogłoszenie - заменски сандак/ кутија
 4
1 059.15 EUR
2001

Објавено: 5ден

F.H.U. Józef Stroka

7

Полска, Świętoszówka

Krone 4x KONTENER BDF 7.45x2.70 STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ 2012 ROK MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 7
4 309.96 EUR
2012

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.45x2.50m ZAMYKANY DRZWIAMI  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - заменски сандак/ кутија
 6
4 213.82 EUR
2008

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY 2010rok ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 7
4 973.04 EUR
2010

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.45x2.80m STALOWY MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - заменски сандак/ кутија
 10
2 762.80 EUR
1998

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY 2010rok ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 16
6 388.69 EUR
2010

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.65x2.70m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - заменски сандак/ кутија
 7
1 878.70 EUR
1996

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone 25.500zł netto 10x KONTENER ZABUDOWA BDF 7.80m DHL STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 12
5 636.11 EUR
2011

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.45x2.40 ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - заменски сандак/ кутија
 5
2 762.80 EUR
1997

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

 Ogłoszenie - заменски сандак/ кутија
 5
760.41 EUR
2005

Објавено: 8ден

F.H.U. Józef Stroka

7

Полска, Świętoszówka

  - заменски сандак/ кутија
 15
2 977 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1мес 4ден

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY ROMEX KAMIL GRYL

Полска, NIEGOWA

Kontener Magazynowy Kontener stalowy  - заменски сандак/ кутија
 7
911 EUR
Цена без ДДВ
Бруто тежина: 1 500 kg

Објавено: 1мес 29ден

SKANSKA SPOLKA AKCYJNA

Полска, Polen, LODZ

 kontener 2,3x4 zamykany metalowy dowóz raty - заменски сандак/ кутија
 1
551 EUR

Објавено: 11мес 11ден

AGRO-TECH

Полска, 87-732 Lubanie

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes - Poland
t1 old