Користени и нови заменски сандаци/ кутии од Германија за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ кутии од Германија


131
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 9
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2009
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 160 kg
Корисна носивост: 12 840 kg

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113896-1

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, RAL 9010, FABRIKNEU! - заменски сандак/ кутија
 7
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 400 kg

Објавено: 1час 9мин

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 20114

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 12
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106215

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 9
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0115114

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 580 kg
Корисна носивост: 12 420 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114145

 Krone - Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 7
5 950 EUR
Цена без ДДВ
2016
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0115116

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101011_1

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 7
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113083

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 9
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2009
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 160 kg
Корисна носивост: 12 840 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113896-1

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 14
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0112444

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
8 475 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0111411

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
7 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101782

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106535

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 15
10 675 EUR
Цена без ДДВ
2014
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 480 kg
Корисна носивост: 12 520 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114291

 Krone - Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 9
7 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101782-2

 Krone - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m Glattwand - заменски сандак/ кутија
 12
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2006
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 850 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 458238

 - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - заменски сандак/ кутија
 12
4 500 EUR
Цена без ДДВ
1999
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 7002566

 - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - заменски сандак/ кутија
 10
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2001
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 201917 0

 - Wechselkoffer mit Rolltor 7,45 m kran- und stapelbar - заменски сандак/ кутија
 10
2 490 EUR
Цена без ДДВ
2001
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 201779 5

Ackermann BDF Möbel Koffer - WAB 55m³ - Innenhöhe 2,91m  - заменски сандак/ кутија
 13
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
Бруто тежина: 12 000 kg
Корисна носивост: 9 410 kg

Објавено: 14ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 0419923

Schmitz Cargobull WKO 7.45, Koffer, ISO, Aluboden,  - заменски сандак/ кутија
 14
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 900 kg

Објавено: 15ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 66086

1 2 3 7   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes - Germany
t1 old