Користени и нови Заменски сандаци/ Кутии од Австрија за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ Кутии од Австрија

4
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Австрија
Wecon Wechselbrücke Koffer  2 Stück - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Wecon Wechselbrücke Koffer  2 Stück - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Wecon Wechselbrücke Koffer  2 Stück - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Wecon Wechselbrücke Koffer  2 Stück - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Wecon Wechselbrücke Koffer  2 Stück - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Wecon Wechselbrücke Koffer 2 Stück

Заменски сандак/ Кутија
2014
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Објавено: 8мес 27денБрој на оглас 472555

4 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 301 462 MKD
 • ≈ 5 240 USD
2014
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Контактирајте го продавачот
Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Krone DryBox Koffer Wechselbrücke, 7,30 Meter mehrere Stück verfügbar

Заменски сандак/ Кутија
НовоБруто тежина: 16000 kg
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Објавено: 9мес 30денБрој на оглас 129698

14 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 916 691 MKD
 • ≈ 15 934 USD
НовоБруто тежина: 16000 kg
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Контактирајте го продавачот
Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Krone Jumbowechselbrücke, 7,80m Gesantlämge mehrere Einheiten verfügbar

Заменски сандак/ Кутија
2007
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Објавено: 1год 3месБрој на оглас W0375662

2 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 178 416 MKD
 • ≈ 3 101 USD
2007
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Контактирајте го продавачот
KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

KEREX Wechselpritsche 7,30 Meter ,mehrere Einheiten

Заменски сандак/ Кутија
2016Бруто тежина: 16000 kg
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Објавено: 2год 2месБрој на оглас 745

6 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 369 137 MKD
 • ≈ 6 416 USD
2016Бруто тежина: 16000 kg
Австрија, Hofgasse 25, AT-4063 Hörsching, Austria
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Заменски сандаци/ Кутии од Австрија
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.