Нови заменски сандаци/ кутии за продажба на Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нови заменски сандаци/ кутии


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau - заменски сандак/ кутија
 10
15 575 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2014
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 9 000 kg

Објавено: 3мес 23ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0107474

Talson Wechselbrücke Koffer Kleider  - заменски сандак/ кутија
 12
12 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2021
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 6мес 16ден

Wiese Transporttechnik Gmbh

Германија, Petershagen

Број на оглас w

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes
t1 old