Заменски сандак/ Кутија Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer** од Холандија, 3950 EUR за продажба - ID: 6783195
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³ - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³ - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³ - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³ - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³ - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Krone WK 7.3 BDF Koffer*Lochwände*46m³

Заменски сандак/ Кутија
2015Бруто тежина: 16000 kgКорисна носивост: 12920 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 1мес 24денБрој на оглас 0316224

4 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 301 595 MKD
 • ≈ 5 321 USD
2015Бруто тежина: 16000 kgКорисна носивост: 12920 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

KRONE WB BDF 7,45 Koffer, Klapptische, 2770mm innen

Заменски сандак/ Кутија
2015Бруто тежина: 16000 kgКорисна носивост: 12340 kg
Германија, Hansawinkel 4
Објавено: 3мес 21денБрој на оглас 67288

3 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 240 045 MKD
 • ≈ 4 235 USD
2015Бруто тежина: 16000 kgКорисна носивост: 12340 kg
Германија, Hansawinkel 4
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 3

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1993
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76751

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1993
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 3

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1995
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76758

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1995
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 3

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1991
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76740

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1991
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1978
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76723

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1978
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
Wechselbrücke Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1

Wechselbrücke Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1970
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 12год 4месБрој на оглас 6860

1 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 116 945 MKD
 • ≈ 2 063 USD
1970
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
- Koffer Lichtdach - Заменски сандак/ Кутија: слика 1

- Koffer Lichtdach

Заменски сандак/ Кутија
1970
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 12год 4месБрој на оглас 1614

950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 58 472 MKD
 • ≈ 1 031 USD
1970
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 3

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1980
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76728

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1980
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот
WB Koffer - Заменски сандак/ Кутија: слика 1

WB Koffer

Заменски сандак/ Кутија
1990
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Објавено: 9год 10месБрој на оглас 76733

2 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 135 410 MKD
 • ≈ 2 389 USD
1990
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Контактирајте го продавачот

Заменски сандак/ Кутија Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**

Објавено: 1год 2мес

Хм, се чини ставка продадена
Заменски сандак/ Кутија Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Заменски сандак/ Кутија Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 2мес

ПРОДАДЕНО

3 950EUR

 • ≈ 243 123 MKD
 • ≈ 4 290 USD

22 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2015
Километража

1 km
Должина

4400 mm
Ширина

2130 mm
Висина

2320 mm
Боја

бела
Локација

Холандија, Ijsselweg 49, 7061 XV Terborg, The Netherlands
Тело/надградба
должина на утовар

4400 mm
ширина на утовар

2130 mm
висина на утовар

2320 mm
Повеќе информации

VAT/margin: VAT not deductable (margin scheme)

ПРОДАДЕНО

3 950EUR

 • ≈ 243 123 MKD
 • ≈ 4 290 USD

22 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Mercedes-Benz Sprinter 511/513/516 **Nur Koffer**

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Andriessen Bedrijfswagens