Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor од Германија, 4900 EUR за продажба - ID: 7106574
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106535

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 1мес 9ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65755

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 1мес 9ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65531

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 2мес 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65521

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 2мес 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65746

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 2мес 1ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65761

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 15ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65773

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor, - заменски сандак/ кутија
 13
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 11ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65579

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 5ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65515

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 5ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65514

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 2мес 29ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65505

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 2мес 24ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65524

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor, Delle - заменски сандак/ кутија
 15
3 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 20ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65574

Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor

Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 1
Побарајте ги сите достапни фотографии
Бренд KRONE
Број на оглас 65503
Година на производство 2015
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 920 kg
Локација Германија, Bakum
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 300 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
 • висина на утовар: 2 570 mm
 • волумен на утовар: 46 m³
 • број на палети: 18
4 900
EUR

24 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - A1-Truck GmbH
t1 old