Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor од Германија, 4900 EUR за продажба - ID: 7093250
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor

Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 1
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 2
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 3
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 4
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 5
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 6
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 7
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 8
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 9
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 10
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 11
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 12
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 13
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor: слика 14
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 2мес 29ден

Бренд KRONE
Број на оглас 65505
Година на производство 2015
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 920 kg
Локација Германија, Bakum
Телефон +49(0) 444...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 2 570 mm
  • волумен на утовар: 46 m³
  • број на палети: 18

4 900 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 301 182 MKD
  • ≈ 5 236 USD
Германија, Bakum
watch_later
Локално време на дилерот:
17:47
4.7
Осврти: 160
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
person
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

4 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 301 182 MKD
  • ≈ 5 236 USD

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - A1-Truck GmbH
t1 old