Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet од Полска, 6902 EUR за продажба - ID: 7076007
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Krone - - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 580 kg
Корисна носивост: 12 420 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114145

Krone KONTENER BDF 7.45x2.50m ZAMYKANY DRZWIAMI  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - заменски сандак/ кутија
 6
4 213.82 EUR
2008

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

 Krone - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - заменски сандак/ кутија
 12
3 650 EUR
Цена без ДДВ
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 840 kg

Објавено: 2мес 16ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 479844

Krone BDF 7,45  Container, Wechselbrücke  - заменски сандак/ кутија
 15
1 850 EUR
Цена без ДДВ
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 15 999 kg

Објавено: 2мес 11ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65314

Krone 4x KONTENER BDF 7.45x2.70 STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ 2012 ROK MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 7
4 309.96 EUR
2012

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone BDF 7,45 Wechselbrücke Koffer, Rolltor,  - заменски сандак/ кутија
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Објавено: 3мес 2ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65500

Krone KONTENER BDF 7.45x2.80m STALOWY MEBLOWY ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT - заменски сандак/ кутија
 10
2 762.80 EUR
1998

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER BDF 7.45x2.40 ZAMYKANY DRZWIAMI IDEALNY NA GARAŻ MAGAZYN MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - заменски сандак/ кутија
 5
2 762.80 EUR
1997

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY 2010rok ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 16
6 388.69 EUR
2010

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Krone KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY 2010rok ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWOŚĆ TRANSPORT ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 7
4 973.04 EUR
2010

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

 - BDF Wechselkoffer mit Portaltüren 7,45 m - заменски сандак/ кутија
 12
4 500 EUR
Цена без ДДВ
1999
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 3 000 kg

Објавено: 10ден

MLS - Mobil Logistik Service

6

Германија, Heidesee

Број на оглас 7002566

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor  - заменски сандак/ кутија
 15
6 400 EUR
Цена без ДДВ
2016
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 4мес 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65420

Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Rolltor  - заменски сандак/ кутија
 15
6 800 EUR
Цена без ДДВ
2017
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 4мес 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65419

Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet

Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 1
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 2
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 3
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 4
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 5
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 6
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 7
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 8
Заменски сандак/ кутија Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet: слика 9
Побарајте ги сите достапни фотографии
Бренд KRONE
Година на производство 2012
Локација Полска, 62-635 PRZEDECZ
6 902.96
EUR

27 Мај 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Krone Kontener BDF Krone 7.45m 18 palet

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Woźniak
t1 old