Заменски сандак/ кутија Krone - JUMBO BDF Wechselkoffer 7,45 m mit Rolltor

picture_as_pdf

2 650 EUR

Нето цена

Тип

Заменски сандак/ кутија

Година

2006

Земја

Германија

Телефон

+493376730......

Објавено: 4мес 31ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендKRONE
Број на оглас457148
Година на производство2006
Нето тежина3340 kg
Бруто тежина16000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7300 mm
Ширина на утовар2480 mm
Опис

JUMBO BDF Wechselbrücke Wechselkoffer mit RolltorStahlkoffer Glattwand Länge 7\.45 m Rolltor Innen Schlüssellochblech Klapptische Breite zwischern den Klapptischen 2\.350 mm Siebdruckboden neutral weiß OHNE Beschriftung! z\.T\. mit Farbabplatzungen an den Seitenwänden und am Rolltor Leichter Rost an Rahmen und Aufbau Abstellhöhe: 1,12 m Durchladehöhe am Rolltor: 2\.580 mm merhmals vorhanden!Anlieferung bundesweit möglich!Wir haben ständig größere Stückzahlen verschiedener Hersteller und Ausführungen zum Verkauf oder zur MIETE im Bestand !!!Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst!

Побарајте подетални информации
Продавач

MLS - Mobil Logistik Service

MLS - Mobil Logistik Service

location_on

Germany, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany

phone_iphone
language

mls-online.de

access_time

Локално време на дилерот — 00:23


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit MLS - Mobil Logistik Service

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.