Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren од Германија, 8775 EUR за продажба - ID: 7327632
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren

Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 1
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 2
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 3
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 4
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 5
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 6
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 7
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 8
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 9
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 10
Заменски сандак/ кутија Krone - Heck hohe Portaltüren: слика 11
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 5ден

Бренд KRONE
Број на оглас G0101011_1
Година на производство 2013
Нето тежина 3 360 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 640 kg
Боја бела
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 252...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 290 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 49 m³

8 775 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 539 362 MKD
  • ≈ 9 377 USD
Германија, Oelde
watch_later
Локално време на дилерот:
16:41
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1

Лица за контакт
person
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

8 775EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 539 362 MKD
  • ≈ 9 377 USD

Krone - Heck hohe Portaltüren

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE
t1 old