Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke од Германија, 2400 EUR за продажба - ID: 7106563
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke

Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 1
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 2
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 3
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 4
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 5
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 6
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 7
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 8
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 9
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 10
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 11
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 12
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 13
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 14
Заменски сандак/ кутија Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke: слика 15
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 2мес 24ден

Бренд KRONE
Број на оглас 65316
Година на производство 2008
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 280 kg
Локација Германија, Bakum
Телефон +49(0) 444...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 2 780 mm
  • волумен на утовар: 50 m³

2 400 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 147 518 MKD
  • ≈ 2 565 USD
Германија, Bakum
watch_later
Локално време на дилерот:
15:37
4.7
Осврти: 160
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
person
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

2 400EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 147 518 MKD
  • ≈ 2 565 USD

Krone BDF 7,45 Container, 2780mm innen, Wechselbrücke

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - A1-Truck GmbH
t1 old