Заменски сандак/ Кутија Krone од Германија, 7675 EUR за продажба - ID: 8325700
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

7 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 472 188 MKD
  • ≈ 8 208 USD

Krone

Заменски сандак/ КутијаKrone
2019|16000 kg|3040 kg|12960 kg

7 675EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Заменски сандак/ Кутија Krone

Објавено: 1мес 9ден

Додај во омилени
PDF
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 1
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 2
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 3
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 4
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 5
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 6
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 7
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 8
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 9
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 10
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 11
Заменски сандак/ Кутија Krone: слика 12
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 9ден

Додај во омилени
PDF

7 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 472 188 MKD
  • ≈ 8 208 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

G0115717_1
Година на производство

2019
Нето тежина

3040 kg
Бруто тежина

16000 kg
Корисна носивост

12960 kg
Боја

бела
Локација

Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Тело/надградба
должина на утовар

7300 mm
ширина на утовар

2470 mm
волумен на утовар

49 m³
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Wagen-Nr. G0115717_1- Hersteller: Krone. Einfache Eckbeschläge, Konturmarkierung Heck, Konturmarkierung Seite/Heck, Rolltor (Alu), Schlüssellochsystem innen, Seitenwände mit Schlüssellochprofil, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für BahnverladungFinanzierung auf Anfrage. Lieferzeit: AB SOFORT. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Technisch einsatzbereiter Zustand ohne weitere Reparatur. Teillackierung. Unterbau mit Gebrauchsspuren. UVV-Unterlagen vorhanden. Mehrfach vorhanden!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Bll2shlzkzt

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

7 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 472 188 MKD
  • ≈ 8 208 USD
Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Локално време на дилерот:
15:29
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE