Заменски сандак/ кутија Krone од Полска, 6875 EUR за продажба - ID: 7075983
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Krone - - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 580 kg
Корисна носивост: 12 420 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114145

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 580 kg
Корисна носивост: 12 420 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114145

Krone Koffer  Wechselpritsche DRY BOX, Doppelstock  - заменски сандак/ кутија
 30
3 850 EUR
Цена без ДДВ
2012

Објавено: 18ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

14

Австрија, Peuerbach

Број на оглас TR23104

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 15
10 675 EUR
Цена без ДДВ
2014
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 480 kg
Корисна носивост: 12 520 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114291

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 14
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0112444

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 9
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0115114

Krone 4x KONTENER BDF 7.45x2.70 STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ 2012 ROK MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - заменски сандак/ кутија
 7
4 309.96 EUR
2012

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

 Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau - заменски сандак/ кутија
 10
15 575 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2014
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 9 000 kg

Објавено: 3мес 23ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0107474

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - заменски сандак/ кутија
 1
Прашајте за цена

Објавено: 4мес 17ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

KRONE WK 7,3 - заменски сандак/ кутија
 7
Прашајте за цена
2006
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Објавено: 4мес 12ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

KRONE WK 7 STG - заменски сандак/ кутија
 6
Прашајте за цена
2004

Објавено: 1мес 25ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Krone - Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 9
7 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101782-2

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 9
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2009
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 160 kg
Корисна носивост: 12 840 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113896-1

Заменски сандак/ кутија Krone

Заменски сандак/ кутија Krone: слика 1
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 2
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 3
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 4
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 5
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 6
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 7
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 8
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 9
Заменски сандак/ кутија Krone: слика 10
Побарајте ги сите достапни фотографии
Бренд KRONE
Година на производство 2012
Локација Полска, 62-635 PRZEDECZ
6 875.89
EUR

27 Мај 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Krone

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Woźniak
t1 old