Користени и нови заменски сандаци/ кутии изнајмување за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Заменски сандаци/ кутии

изнајмување

0
Резултати пронајдени

Слични понуди

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 12
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106215

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 9
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0115114

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 580 kg
Корисна носивост: 12 420 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114145

 Krone - Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 7
5 950 EUR
Цена без ДДВ
2016
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0115116

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 11
8 775 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101011_1

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 7
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113083

 Krone - Heck hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 9
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2009
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 160 kg
Корисна носивост: 12 840 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0113896-1

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 14
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0112444

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
8 475 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0111411

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
7 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101782

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 13
8 675 EUR
Цена без ДДВ
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0106535

 Krone - - заменски сандак/ кутија
 15
10 675 EUR
Цена без ДДВ
2014
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 480 kg
Корисна носивост: 12 520 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0114291

 Krone - Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 9
7 450 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Објавено: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0101782-2

 Volvo Box BOX7500 - заменски сандак/ кутија
 8
3 000 EUR
Цена без ДДВ
2010

Објавено: 20ден

TSvaruosad

Естонија, Tartu linn

Број на оглас 33792

 Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau - заменски сандак/ кутија
 10
15 575 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2014
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 9 000 kg

Објавено: 3мес 23ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Број на оглас G0107474

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - заменски сандак/ кутија
 1
Прашајте за цена

Објавено: 4мес 17ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Swap bodies - boxes
t1 old