Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen од Германија, 4200 EUR за продажба - ID: 7107051
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 WB Koffer - заменски сандак/ кутија
 1
2 200 EUR
Цена без ДДВ
1990

Објавено: 8год 11мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 76733

URAL 4320, isothermical box - заменски сандак/ кутија
 8
Прашајте за цена
1990

Објавено: 22ден

Baltic Special Machinery Export

11

Литванија, Dievogala

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, RAL 9010, mit 2x 2 flg. Türen RECHTS! - заменски сандак/ кутија
 6
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 780 kg

Објавено: 4мес 30ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 20407

Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen

Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 1
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 2
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 3
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 4
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 5
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 6
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 7
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 8
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 9
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 10
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 11
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 12
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 13
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 14
Заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen: слика 15
Побарајте ги сите достапни фотографии
Година на производство 1990
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Kehl-Neumühl
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 000 mm
  • ширина на утовар: 2 470 mm
  • висина на утовар: 2 000 mm
  • волумен на утовар: 35 m³
  • број на палети: 17
4 200
EUR

29 Мај 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак/ кутија *Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

*Getreideschieber*Pendelklappe + seitliche Türen

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
t1 old