Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang,

picture_as_pdf

Тип

Заменски сандак/ кутија

Година

1999

Земја

Германија

Телефон

+49 - 0294......

Објавено: 1мес 2ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на оглас17316
Година на производство1999
Бруто тежина18000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7220 mm
Ширина на утовар2460 mm
Волумен на утовар44 m³
Опис

Stahl - Wechselkoffer BDF-System 7.450 mm lang, gebr. Stahl Wechselkoffer, gesickt. BDF-System 7.450 mm lang. Lagerbehälter, Rolltor am Heck.

Побарајте подетални информации
Продавач

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

phone_iphone
language

www.lippstaedteranhaenger.de

access_time

Локално време на дилерот — 19:25

Лица за контакт
Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.