Заменски сандак/ Кутија од Португалија за продажба - ID: 6474346
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Заменски сандак/ Кутија

Објавено: 4мес 16ден

Додај во омилени
PDF
Заменски сандак/ Кутија : слика 1
Заменски сандак/ Кутија : слика 2
Заменски сандак/ Кутија : слика 3
Заменски сандак/ Кутија : слика 4
Заменски сандак/ Кутија : слика 5
Заменски сандак/ Кутија : слика 6
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 16ден

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Должина

6100 mm
Ширина

2480 mm
Висина

2320 mm
Локација

Португалија, A dos Cunhados

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Португалија, A dos Cunhados
watch_later
Локално време на дилерот:
04:10
Испратете порака
2 Повеќе од 2 години со Truck1

Лица за контакт
person
António Inácio
Français, Italiano, Português

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO