Користени и нови товарни контејнери за продажба - Truck1 Македонија Страница 2.
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Товарни контејнери


40
Резултати пронајдени
   Страница 2 од 2 2/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 EG97 - товарен контејнер
 4
Аукција
2000

Објавено: 13ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

10

Холандија, MOERDIJK, NLD

Diversen 20 feet, 2008, NO RUST, For movers - товарен контејнер
 9
2 300 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 16ден

Mister Mike

Холандија, Ter aar

Број на оглас cont1

Diversen 20 ft CONTAINER - товарен контејнер
 8
1 650 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 19ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF017463

ABC Skibscontainer i glasfiber - товарен контејнер
 8
405 EUR
Аукција
1971

Објавено: 1мес 5ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

 Kembod 20Fot - товарен контејнер
 20
2 231 EUR
Нето тежина: 2 900 kg
Корисна носивост: 6 000 kg

Објавено: 1мес 16ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5714

 Tech Plus - товарен контејнер
 20
44 000 EUR
Аукција
2016

Објавено: 1мес 16ден

MPE France

Франција, Gaillon

Број на оглас 995/1/420

CONTAINER 45FT HC - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 26ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009506

CONTAINER 45FT HC - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 26ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009513

 40FT HC reefer container - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 3мес 27ден

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Холандија, Rotterdam

20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete - товарен контејнер
 8
4 250 EUR
Цена без ДДВ
2022

Објавено: 4мес 11ден

Wiese Transporttechnik Gmbh

Германија, Petershagen

Број на оглас W

Diversen Occ Zeecontainer 20" - товарен контејнер
 3
1 500 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 500 kg

Објавено: 4мес 23ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999014

CONTAINER 45FT HC - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 4мес 29ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009495

 - товарен контејнер
 14
Прашајте за цена
Нето тежина: 2 360 kg

Објавено: 6мес 21ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 20 fots Container – 3 pcs– - товарен контејнер
 7
2 235 EUR
1900

Објавено: 8мес 26ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3360, Buskerud

Број на оглас 12505

Xiamen 40ft. Container 40ft 40ft. Container 67m3 Interior Lighting ! - товарен контејнер
 17
1 900 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 11мес 29ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167432

Diversen Occ Zeecontainer 40FT - товарен контејнер
 4
1 850 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 3 500 kg

Објавено: 11мес 30ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999011

ABC Container - товарен контејнер
 6
945 EUR
Аукција

Објавено: 1год

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Seecontainer/Schubboden/20 Fuß - товарен контејнер
 13
Прашајте за цена
2016

Објавено: 2год 5мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас PA769

Seecontainer 20 FUß - товарен контејнер
 6
4 100 EUR
Цена без ДДВ
2018

Објавено: 2год 5мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас PA775

Seecontainer/Schubboden/Windkraftbau/Messe - товарен контејнер
 9
Прашајте за цена
2016

Објавено: 2год 6мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас PA774

   1 2

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old