Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office) од Германија за продажба - ID: 6992463
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
20' Office Container (Cannot be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 1
20' Office Container (Cannot be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 2
20' Office Container (Cannot be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 3
20' Office Container (Cannot be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 4
20' Office Container (Cannot be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Товарен контејнер 20' Office Container (Cannot be Reconsigned)

Обединето Кралство
Објавено: 7час 50минБрој на оглас 140395101
Аукција
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
32" Office Container - Товарен контејнер: слика 1
32" Office Container - Товарен контејнер: слика 2
32" Office Container - Товарен контејнер: слика 3
32" Office Container - Товарен контејнер: слика 4
32" Office Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Товарен контејнер 32" Office Container

Обединето Кралство
Објавено: 9денБрој на оглас 140395270
Аукција
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20FT - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20FT - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20FT - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20FT - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20FT - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Товарен контејнер Shipping container 20FT

Холандија, Amsterdam
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
20 ft Conteneur 20 Pieds Container - Товарен контејнер: слика 1
20 ft Conteneur 20 Pieds Container - Товарен контејнер: слика 2
20 ft Conteneur 20 Pieds Container - Товарен контејнер: слика 3
20 ft Conteneur 20 Pieds Container - Товарен контејнер: слика 4
20 ft Conteneur 20 Pieds Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Товарен контејнер 20 ft Conteneur 20 Pieds Container

Франција
Објавено: 1мес 3ден
Аукција
Франција
Контактирајте го продавачот
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 1
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 2
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 3
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 4
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Товарен контејнер All in 20FT - 20x in stock

2000Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2200 kgКорисна носивост: 28280 kg
Холандија, Lamswaarde
Објавено: 5мес 12денБрој на оглас 2184

950EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 58 439 MKD
  • ≈ 1 028 USD
2000Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2200 kgКорисна носивост: 28280 kg
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот

Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office)

Објавено: 1год 1мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office): слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office): слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 1мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

200209165
VIN

136432
Локација

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen
Доплнително
достапни единици

1
Повеќе информации

Control number: 1032

ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office) - 136432

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Euro Auctions GmbH