Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office) од Германија за продажба - ID: 6992463
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 CONTENEUR MARITIME 20 PIEDS - товарен контејнер
 4
2 850 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 9ден

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

Diversen 20 ft CONTAINER - товарен контејнер
 8
1 650 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 19ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF017463

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 26ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009513

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 26ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009506

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 4мес 29ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009495

Xiamen 40ft. Container 40ft 40ft. Container 67m3 Interior Lighting ! - товарен контејнер
 17
1 900 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 11мес 29ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167432

 40FT HC reefer container - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 3мес 27ден

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Холандија, Rotterdam

Groenewegen 40FT en 20FT - товарен контејнер
 4
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1796

20ft 10ft 8 ft  Seecontainer NEUWERTIG  Miete  - товарен контејнер
 8
4 250 EUR
Цена без ДДВ
2022

Објавено: 4мес 11ден

Wiese Transporttechnik Gmbh

Германија, Petershagen

Број на оглас W

Diversen 20x 20FT en 40FT containers te koop - товарен контејнер
 2
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1874

 20 fots Container – 3 pcs– - товарен контејнер
 7
2 235 EUR
1900

Објавено: 8мес 26ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3360, Buskerud

Број на оглас 12505

ABC Container - товарен контејнер
 6
945 EUR
Аукција

Објавено: 1год

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

 30' Flat Rack Container Bridge - товарен контејнер
 17
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Број на оглас 140340385

Товарен контејнер ZRD 20FT Welfare Container (Key in Office)

Број на оглас 200209165
VIN 136 432
Локација Германија, 41542, Dormagen, Dormagen
Доплнително
  • достапни единици: 1

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Euro Auctions GmbH
t1 old