Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/Windkraftbau/Messe од Германија за продажба - ID: 4846972
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 1
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 2
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 3
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 4
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer

Товарен контејнер
2012
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 9мес 28денБрој на оглас PA1262

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 425 238 MKD
 • ≈ 7 399 USD
2012
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 1
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 2
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 3
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 4
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer

Товарен контејнер
2008
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 9мес 28денБрој на оглас PA1261

6 100EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 375 935 MKD
 • ≈ 6 541 USD
2008
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container - Товарен контејнер: слика 1
Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container - Товарен контејнер: слика 2
Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container - Товарен контејнер: слика 3
Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container - Товарен контејнер: слика 4
Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Seecontainer, Aufenthaltcontainer Container

Товарен контејнер
2013
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 9мес 28денБрој на оглас PA1257

7 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 486 866 MKD
 • ≈ 8 471 USD
2013
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 1
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 2
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 3
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 4
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer

Товарен контејнер
2017
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 9мес 28денБрој на оглас PA1250

9 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 610 124 MKD
 • ≈ 10 616 USD
2017
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 1
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 2
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 3
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 4
Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Seecontainer, Bürocontainer, Aufenthaltcontainer

Товарен контејнер
2014
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Објавено: 9мес 28денБрој на оглас PA1258

7 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 486 866 MKD
 • ≈ 8 471 USD
2014
Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Контактирајте го продавачот
20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer - Товарен контејнер: слика 1
20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer - Товарен контејнер: слика 2
20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer - Товарен контејнер: слика 3
20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer - Товарен контејнер: слика 4
20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

20`DV Lagercontainer Seecontainer Hochseecontainer

Товарен контејнер
Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2250 kgКорисна носивост: 28300 kg
Германија, Bramfelder Straße 102a, 22305 Hamburg, Germany
Објавено: 5мес 3денБрој на оглас 14999094

1 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 73 954 MKD
 • ≈ 1 286 USD
Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2250 kgКорисна носивост: 28300 kg
Германија, Bramfelder Straße 102a, 22305 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used - Товарен контејнер: слика 1
40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used - Товарен контејнер: слика 2
40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used - Товарен контејнер: слика 3
40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used - Товарен контејнер: слика 4
40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

40 Fuss Seecontainer Lagercontainer used

Товарен контејнер
Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 3770 kgКорисна носивост: 26710 kg
Германија, Bramfelder Straße 102a, 22305 Hamburg, Germany
Објавено: 5мес 3денБрој на оглас 14910647

1 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 80 117 MKD
 • ≈ 1 394 USD
Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 3770 kgКорисна носивост: 26710 kg
Германија, Bramfelder Straße 102a, 22305 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
New Seecontainer, Verkaufscontainer 20' - Товарен контејнер: слика 1
New Seecontainer, Verkaufscontainer 20' - Товарен контејнер: слика 2
New Seecontainer, Verkaufscontainer 20' - Товарен контејнер: слика 3
New Seecontainer, Verkaufscontainer 20' - Товарен контејнер: слика 4
New Seecontainer, Verkaufscontainer 20' - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

New Seecontainer, Verkaufscontainer 20'

Товарен контејнер
Ново2023
Полска, Solec Kujawski
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
Ново2023
Полска, Solec Kujawski
Контактирајте го продавачот

Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/Windkraftbau/Messe

Објавено: 3год 8мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/Windkraftbau/Messe: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/Windkraftbau/Messe: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 3год 8мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

PA774
Година на производство

2016
Локација

Германија, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Повеќе информации

Neuwertiger 20´ Fuß Schubboden- Container Ideal auch als Verkaufsfläche für Strandbars, Getränke, Messe usw. Neupreis Netto ca. 20000€.

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG