Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/20 Fuß од Германија за продажба - ID: 4864489
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Kembod 20Fot - товарен контејнер
 20
2 169 EUR
Нето тежина: 2 900 kg
Корисна носивост: 6 000 kg

Објавено: 1мес 10ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5714

Diversen Occ Zeecontainer 20" - товарен контејнер
 3
1 500 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 500 kg

Објавено: 6мес 27ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999014

Diversen 20 ft CONTAINER - товарен контејнер
 9
1 650 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 19ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF783580+1

Diversen 20x 20FT en 40FT containers te koop - товарен контејнер
 2
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 6ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1874

Onbekend 20"ft container - товарен контејнер
 3
Прашајте за цена
2006

Објавено: 4ден

XL Trucks

Холандија, Ter aar

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 9
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347441

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 14
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347677

 Containex 20 ft Stahlcontainer - товарен контејнер
 1
Прашајте за цена
Ново
2015

Објавено: 7ден

Kraus Baumaschinen GmbH

Германија, Frankenthal

 20 fots Container – 3 pcs– - товарен контејнер
 7
2 200 EUR
1900

Објавено: 10мес 30ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3360, Buskerud

Број на оглас 12505

Kontener Magazynowy Kontener morski 20 stóp  - товарен контејнер
 10
1 455 EUR
Цена без ДДВ
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 12ден

SKANSKA SPOLKA AKCYJNA

Полска, Polen, Poznań, wielkopolskie

Број на оглас N0001338

Groenewegen 40FT en 20FT - товарен контејнер
 4
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 20ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1796

Diversen 20 feet, 2006, NO RUST, For movers - товарен контејнер
 8
2 200 EUR
Цена без ДДВ
2006

Објавено: 9ден

Mister Mike

Холандија, Ter aar

Број на оглас cont2

Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/20 Fuß

Товарен контејнер Seecontainer/Schubboden/20 Fuß: слика 1
Побарајте ги сите достапни фотографии
Број на оглас PA769
Година на производство 2016
Локација Германија, Sittensen

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Seecontainer/Schubboden/20 Fuß

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
t1 old