Товарен контејнер SCS 10ft од Холандија, 250 EUR за продажба - ID: 6989582
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
20ft 10ft 8 ft  Seecontainer NEUWERTIG  Miete  - товарен контејнер
 8
4 250 EUR
Цена без ДДВ
2022

Објавено: 4мес 11ден

Wiese Transporttechnik Gmbh

Германија, Petershagen

Број на оглас W

Groenewegen 40FT en 20FT - товарен контејнер
 4
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1796

Xiamen 40ft. Container 40ft 40ft. Container 67m3 Interior Lighting ! - товарен контејнер
 17
1 900 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 11мес 29ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167432

Diversen 20 ft CONTAINER - товарен контејнер
 8
1 650 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 19ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF017463

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 4мес 29ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009495

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 25ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009513

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 2мес 25ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009506

Diversen 20x 20FT en 40FT containers te koop - товарен контејнер
 2
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1874

Diversen Occ Zeecontainer 40FT - товарен контејнер
 4
1 850 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 3 500 kg

Објавено: 11мес 30ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999011

 40FT HC reefer container - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 3мес 27ден

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Холандија, Rotterdam

JISAN 40 Ft High Cube Multi-Door (Unused) - товарен контејнер
 13
Аукција
Ново
2023

Објавено: 9ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

10

Холандија, MOERDIJK, NLD

CARRIER Thinline,  69NT40, 2007,2000 hours, Fully serviced 06-2021, 20ft - товарен контејнер
 12
9 800 EUR
Цена без ДДВ
2007

Објавено: 6ден

Mister Mike

Холандија, Ter aar

Број на оглас cc

Товарен контејнер SCS 10ft

Број на оглас 8832361
Должина 3 000 mm
Ширина 2 450 mm
Висина 2 500 mm
Локација Холандија, Wolddijk 7, Ruinerwold, 7961 NA
250
EUR

17 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Troostwijk Auctions
t1 old