Користени и нови Товарни контејнери од Норвешка за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарни контејнери од Норвешка


Сортирај според:
Резултати по страница:
 20 fots Container – 2 pcs– - Товарен контејнер: слика 1
 20 fots Container – 2 pcs– - Товарен контејнер: слика 2
 20 fots Container – 2 pcs– - Товарен контејнер: слика 3
 20 fots Container – 2 pcs– - Товарен контејнер: слика 4
 20 fots Container – 2 pcs– - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

20 fots Container – 2 pcs–

1900
Норвешка, 3360, Buskerud
Објавено: 1год 2мес Број на оглас 12505

2 300 EUR

star
1900
Норвешка, 3360, Buskerud
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Swap bodies/ Containers - Shipping containers - Norway
t1 old