Нов Товарен контејнер JISAN LJ-40H1 40 Ft High Cube Multi-Door (Unused) за продажба - ID: 7172731
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 11ден
Аукција
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 11ден
Аукција
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 2ден
Аукција
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 4ден
Аукција
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 4ден
Аукција
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 1
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 2
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 3
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 4
LYPU 40 ft High Cube - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

LYPU 40 ft High Cube

Товарен контејнер
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 2ден

1 000EUR

Аукција
  • ≈ 61 534 MKD
  • ≈ 1 069 USD
Нето тежина: 4260 kg
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 1
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 2
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 3
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 4
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Container 40 ft container High Cube used Container

Товарен контејнер
Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
Објавено: 1годБрој на оглас 0003570

8 750EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 538 428 MKD
  • ≈ 9 355 USD
Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 1
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 2
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 3
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 4
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors

Товарен контејнер
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore
Објавено: 6денБрој на оглас 100317476
Аукција
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore
Контактирајте го продавачот
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 1
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 2
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 3
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 4
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors

Товарен контејнер
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore, Co. Tyrone
Објавено: 4денБрој на оглас 100317524
Аукција
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore, Co. Tyrone
Контактирајте го продавачот
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 1
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 2
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 3
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 4
Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Unused 40' High Cube Container, 4 Side Doors

Товарен контејнер
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore, Co. Tyrone
Објавено: 5денБрој на оглас 100317508
Аукција
Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore, Co. Tyrone
Контактирајте го продавачот

Нов Товарен контејнер JISAN LJ-40H1 40 Ft High Cube Multi-Door (Unused)

Објавено: 1год 2мес

Хм, се чини ставка продадена
Нов Товарен контејнер JISAN LJ-40H1 40 Ft High Cube Multi-Door (Unused): слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Нов Товарен контејнер JISAN LJ-40H1 40 Ft High Cube Multi-Door (Unused): слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 2мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Година на производство

2022
Ново

Локација

Шпанија, OCANA, ESP
Повеќе информации

CIRCULACION NO LIBRE DE IMPUESTOS EN LA EU/ NON DUTY FREE CIRCULATION IN EU

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Ritchie Bros Spain - Ocana