Товарен контејнер FCBU PAN-22G1-14E од Австрија, 250 EUR за продажба - ID: 6989617
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Seecontainer 20 FUß  - товарен контејнер
 6
4 100 EUR
Цена без ДДВ
2018

Објавено: 2год 5мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас PA775

Товарен контејнер FCBU PAN-22G1-14E

Број на оглас 8828176
Година на производство 2018
Локација Австрија, Gewerbepark 7, Werndorf, 8402
250
EUR

11 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Troostwijk Auctions
t1 old