Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT од Белгија, 1500 EUR за продажба - ID: 6221246
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

1 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 92 443 MKD
  • ≈ 1 608 USD

Diversen Occ Zeecontainer 40FT

Товарен контејнерDiversen Occ Zeecontainer 40FT
3500 kg

1 500EUR

Цена без ДДВ

Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT

Објавено: 2год 2мес

PDF
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT: слика 1
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT: слика 2
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT: слика 3
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 40FT: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 2год 2мес

PDF

1 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 92 443 MKD
  • ≈ 1 608 USD
Број на оглас

X453999011
Нето тежина

3500 kg
Локација

Белгија, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

Article nr.: X453999011

Used Sea container 40FT

More information

VAT/margin: VAT qualifying

Dealer information

Second-hand trucks: service from A to Z

The stock of second-hand trucks of Smeets & Zonen consists of approximately 1000 of trucks, tractors, and vans from all brands and years of construction. We also have a large range of new and used parts. Can’t find what you are looking for in our offer? Then we will gladly convert your truck, fully customised to your wishes and needs.

!!!!SHIPPING WORLDWIDE!!!! Send a request and we will calculate transport. +32 494 51 89 39 parts@smz.be WWW.SMZ.BE

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

1 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 92 443 MKD
  • ≈ 1 608 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Smeets & Zonen Parts N.V.