Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 20" од Белгија, 1500 EUR за продажба - ID: 6795360
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 20"

Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 20": слика 1
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 20": слика 2
Товарен контејнер Diversen Occ Zeecontainer 20": слика 3
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 6мес 27ден

Број на оглас X453999014
Нето тежина 2 500 kg
Локација Белгија, Bree
Телефон +32 494 5...

1 500 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 92 199 MKD
  • ≈ 1 603 USD
Белгија, Bree
watch_later
Локално време на дилерот:
16:31
4.7
Осврти: 198
Испратете порака
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1

Лица за контакт
Kenny Massart
English, Français, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

1 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 92 199 MKD
  • ≈ 1 603 USD

Diversen Occ Zeecontainer 20"

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Smeets & Zonen Parts N.V.
t1 old