Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available за продажба - ID: 8422357
Каталог
Продава
Поставете оглас

4 785EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 294 832 MKD
  • ≈ 5 201 USD

Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available

Нов Товарен контејнерDiversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available
Ново|2023|30480 kg|1800 kg|28680 kg

4 785EUR

Цена без ДДВ

Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available

Објавено: 3мес 2ден

PDF
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 1
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 2
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 3
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 4
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 5
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 6
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 7
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 8
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 9
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 10
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 11
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 12
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 13
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 14
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 15
Нов Товарен контејнер Diversen NEW 20FT FLATRACK, more pieces available: слика 16
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 2ден

PDF

4 785EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 294 832 MKD
  • ≈ 5 201 USD
Број на оглас

001445
Година на производство

2023
Ново

Состојба

нова
Дата на прва регистрација

01.07.2023
Нето тежина

1800 kg
Бруто тежина

30480 kg
Корисна носивост

28680 kg
Должина

6060 mm
Ширина

2440 mm
Локација

Холандија, Aanwas 25, 4704 SC Roosendaal, The Netherlands

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

NEW 20FT FLATRACK

steel floor

Tare: 1.800kg

Payload: 28.680kg

Max. gross weight: 30.480kg

5x available

More information

Layout: Flat container

Model year: 2023

General condition: very good

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Damages: none

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

4 785EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 294 832 MKD
  • ≈ 5 201 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Equipped4U BV