Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER од Белгија, 1650 EUR за продажба - ID: 7291401
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 1
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 2
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 3
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 4
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Container 40 ft container High Cube used Container

4500 kg
Холандија, Veen
Објавено: 4мес 3ден Број на оглас 0003570

8 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 538 184 MKD
 • ≈ 9 244 USD
star
4500 kg
Холандија, Veen
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 11мес 8ден Број на оглас 880009495
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 9мес 5ден Број на оглас 880009513
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 9мес 5ден Број на оглас 880009506
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 1
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 2
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 3
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 4
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available

Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
Објавено: 3денБрој на оглас 001433

4 785EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 294 310 MKD
 • ≈ 5 055 USD
star
Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 1
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 2
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 3
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 4
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available

Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
Објавено: 3денБрој на оглас 001434

4 785EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 294 310 MKD
 • ≈ 5 055 USD
star
Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 1
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 2
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 3
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 4
Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Diversen NEW 20FT FLATRACK, 3x available

Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
Објавено: 3денБрој на оглас 001435

4 785EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 294 310 MKD
 • ≈ 5 055 USD
star
Ново202330480 kg1800 kg28680 kg
Холандија, Aanwas
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 1
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 2
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 3
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 4
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Diversen Container 11.5 cub

Белгија, Willebroek
Објавено: 3денБрој на оглас 53

2 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 181 445 MKD
 • ≈ 3 116 USD
star
Белгија, Willebroek
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen Occ Zeecontainer 40FT - Товарен контејнер: слика 1
Diversen Occ Zeecontainer 40FT - Товарен контејнер: слика 2
Diversen Occ Zeecontainer 40FT - Товарен контејнер: слика 3
Diversen Occ Zeecontainer 40FT - Товарен контејнер: слика 4

Diversen Occ Zeecontainer 40FT

3500 kg
Белгија, Bree
Објавено: 1год 6мес Број на оглас X453999011

1 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 113 787 MKD
 • ≈ 1 954 USD
star
3500 kg
Белгија, Bree
emailКонтактирајте го продавачот
20 ft - Товарен контејнер: слика 1
20 ft - Товарен контејнер: слика 2
20 ft - Товарен контејнер: слика 3
20 ft - Товарен контејнер: слика 4
20 ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

20 ft

1993
Холандија
Објавено: 17ден
gavelАукција
star
1993
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
20 ft - Товарен контејнер: слика 1
20 ft - Товарен контејнер: слика 2
20 ft - Товарен контејнер: слика 3
20 ft - Товарен контејнер: слика 4
20 ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

20 ft

1997
Холандија
Објавено: 17ден
gavelАукција
star
1997
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
20 ft - Товарен контејнер: слика 1
20 ft - Товарен контејнер: слика 2
20 ft - Товарен контејнер: слика 3
20 ft - Товарен контејнер: слика 4
20 ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

20 ft

2006
Холандија
Објавено: 17ден
gavelАукција
star
2006
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот

Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER

Објавено: 4мес 24ден

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 4мес 24ден

ПРОДАДЕНО

1 650EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 101 486 MKD
 • ≈ 1 743 USD

17 Јуни 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

SF783580+1
Состојба

одлична
Должина

6000 mm
Ширина

2400 mm
Висина

2600 mm
Локација

Белгија, Eikelaarstraat 23 3600 GENK - BELGIUM
Повеќе информации

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Damages: none

VAT/margin: VAT qualifying

Please contact Office (+3289235343) for more information

ПРОДАДЕНО

1 650EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 101 486 MKD
 • ≈ 1 743 USD

17 Јуни 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - OPTIMA TRUCKS bvba