Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER од Белгија, 1650 EUR за продажба - ID: 7109868
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден

100EUR

Аукција
 • ≈ 6 152 MKD
 • ≈ 106 USD
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 3

Shipping container ( 20 ft)

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 1ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 1
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 2
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 3
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 4
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Container 40 ft container High Cube used Container

Товарен контејнер
Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
Објавено: 10мес 28денБрој на оглас 0003570

8 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 538 325 MKD
 • ≈ 9 357 USD
Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container ( 8 ft) - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container ( 8 ft) - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container ( 8 ft) - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container ( 8 ft) - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container ( 8 ft) - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Shipping container ( 8 ft)

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 1ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 4
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

CONTAINER 40FT

Товарен контејнер
1999
Холандија, Hornweg 18, 1045 AR Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 11денБрој на оглас 880009517
Прашајте за цена
1999
Холандија, Hornweg 18, 1045 AR Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот

Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER

Објавено: 1год 1мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер Diversen 20 ft CONTAINER: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 1мес

ПРОДАДЕНО

1 650EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 101 512 MKD
 • ≈ 1 764 USD

25 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

SF017463
Состојба

одлична
Должина

6000 mm
Ширина

2400 mm
Висина

2600 mm
Локација

Белгија, Eikelaarstraat 23 3600 GENK - BELGIUM
Повеќе информации

Technical condition: very good Visual appearance: very good Damages: none VAT/margin: VAT qualifying Please contact Office (+3289235343) for more information

ПРОДАДЕНО

1 650EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 101 512 MKD
 • ≈ 1 764 USD

25 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - OPTIMA TRUCKS bvba