Товарен контејнер CONTENEUR MARITIME 20 PIEDS од Франција, 2850 EUR за продажба - ID: 7139292
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Kembod 20Fot - товарен контејнер
 20
2 169 EUR
Нето тежина: 2 900 kg
Корисна носивост: 6 000 kg

Објавено: 1мес 10ден

ATS Sweden

Шведска, Stockholm

Број на оглас S5714

Diversen Occ Zeecontainer 20" - товарен контејнер
 3
1 500 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 500 kg

Објавено: 6мес 27ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999014

Diversen 20 ft CONTAINER - товарен контејнер
 9
1 650 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 19ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF783580+1

Diversen 20x 20FT en 40FT containers te koop - товарен контејнер
 2
2 250 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 6ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1874

Onbekend 20"ft container - товарен контејнер
 3
Прашајте за цена
2006

Објавено: 4ден

XL Trucks

Холандија, Ter aar

 Containex 20 ft Stahlcontainer - товарен контејнер
 1
Прашајте за цена
Ново
2015

Објавено: 7ден

Kraus Baumaschinen GmbH

Германија, Frankenthal

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 9
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347441

 20' x 9' Welfare Unit - товарен контејнер
 14
Аукција

Објавено: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Број на оглас 140347677

 20 fots Container – 3 pcs– - товарен контејнер
 7
2 200 EUR
1900

Објавено: 10мес 30ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3360, Buskerud

Број на оглас 12505

Kontener Magazynowy Kontener morski 20 stóp  - товарен контејнер
 10
1 455 EUR
Цена без ДДВ
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 12ден

SKANSKA SPOLKA AKCYJNA

Полска, Polen, Poznań, wielkopolskie

Број на оглас N0001338

Groenewegen 40FT en 20FT - товарен контејнер
 4
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 20ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1796

Diversen 20 feet, 2006, NO RUST, For movers - товарен контејнер
 8
2 200 EUR
Цена без ДДВ
2006

Објавено: 9ден

Mister Mike

Холандија, Ter aar

Број на оглас cont2

Товарен контејнер CONTENEUR MARITIME 20 PIEDS

Товарен контејнер CONTENEUR MARITIME 20 PIEDS: слика 1
Побарајте ги сите достапни фотографии
Локација Франција, SEVIGNY WALEPPE
2 850
EUR

2 Април 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

CONTENEUR MARITIME 20 PIEDS

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - INTER BUSINESS FR
t1 old