Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC од Холандија за продажба - ID: 6940774
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

CONTAINER 45FT HC

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC

Објавено: 11мес 9ден

Додај во омилени
PDF
share
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 1
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 2
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 3
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 11мес 9ден

Додај во омилени
PDF
share

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Број на оглас

880009506
Висина на возење

2900 mm
Локација

Холандија, Hornweg 18 1045 AR Amsterdam NH, The Netherlands

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации
 • 45ft High Cube Container
 • CSC Plated
 •  Email  Call

  Контактирајте го продавачот

  Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

  Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Дали ви треба превоз?

  Добијте понуда за испорака

  ИСПОРАКАchevron_right

  Лизинг

  Холандија, Hornweg 18 1045 AR Amsterdam NH, The Netherlands
  watch_later
  Локално време на дилерот:
  04:36
  4.6
  Осврти: 40
  Испратете порака
  Доверлив
  6 Повеќе од 6 години со Truck1
  H Hyster овластен дилер

  Контактирајте го продавачот

  Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

  Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Дали ви треба превоз?

  Добијте понуда за испорака

  ИСПОРАКАchevron_right
  Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
  t1 old test unit
  t1 test unit - Swap body/ Container
  t1 test unit - Forkliftcenter BV