Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC од Холандија за продажба - ID: 6940773
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 1
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 2
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 3
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 4
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 4мес 30ден

Број на оглас 880009513
Локација Холандија, Amsterdam
Телефон +31 (20) 49...
Кабина/внатрешност
  • кабина
Холандија, Amsterdam
watch_later
Локално време на дилерот:
15:49
4.6
Осврти: 36
Испратете порака
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
H Hyster овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

CONTAINER 45FT HC

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Forkliftcenter BV
t1 old