Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC од Холандија за продажба - ID: 6940773
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 1мес 30денБрој на оглас 880009513
Прашајте за цена
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 1мес 30денБрој на оглас 880009506
Прашајте за цена
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container - Товарен контејнер: слика 1
40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container - Товарен контејнер: слика 2
40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container - Товарен контејнер: слика 3
40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container - Товарен контејнер: слика 4
40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Товарен контејнер 40 ft HC Lagercontainer Hochseecontainer Container

Бруто тежина: 32500 kgНето тежина: 4010 kgКорисна носивост: 28490 kg
Германија, Hamburg
Објавено: 1мес 11денБрој на оглас 15019742

1 450EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 89 310 MKD
 • ≈ 1 571 USD
Бруто тежина: 32500 kgНето тежина: 4010 kgКорисна носивост: 28490 kg
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 1
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 2
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 3
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 4
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Товарен контејнер Container 40 ft container High Cube used Container

Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Veen
Објавено: 8мес 31денБрој на оглас 0003570

8 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 538 942 MKD
 • ≈ 9 486 USD
Нето тежина: 4500 kg
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Товарен контејнер shipping container 20ft

Холандија, Amsterdam
Објавено: 4ден
Аукција
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 4
CONTAINER 40FT - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Товарен контејнер CONTAINER 40FT

1999
Холандија, Amsterdam
Објавено: 3мес 22денБрој на оглас 880009517
Прашајте за цена
1999
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот

Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC

Објавено: 1год 1мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер CONTAINER 45FT HC: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 1мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

880009513
Локација

Холандија, Hornweg 18 1045 AR Amsterdam NH, The Netherlands
Кабина/внатрешност
кабина

Повеќе информации

Cabin: yes , height 2900 mm

 • 45ft High Cube Container
 • CSC Plated
 • ПРОДАДЕНО

  The seller didn't indicate the price

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Отвори директориум
  Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Swap body/ Container
  t1 test archive - Forkliftcenter BV