Товарен контејнер Container 10 fot од Норвешка, 1800 EUR за продажба - ID: 7276189
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot - Товарен контејнер: слика 1
Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot - Товарен контејнер: слика 2
Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot - Товарен контејнер: слика 3
Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot - Товарен контејнер: слика 4
Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (32)

Pan Ocean 22G1-17S / 20 fot

Шведска, Växjö
Објавено: 1ден

129EUR

gavelАукција
 • ≈ 7 934 MKD
 • ≈ 136 USD
star
Шведска, Växjö
emailКонтактирајте го продавачот
Container - Товарен контејнер: слика 1
Container - Товарен контејнер: слика 2
Container - Товарен контејнер: слика 3
Container - Товарен контејнер: слика 4
Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Container

Австрија, Sankt Georgen am Walde
Објавено: 2мес 25ден

4 740EUR

 • ≈ 291 542 MKD
 • ≈ 5 007 USD
star
Австрија, Sankt Georgen am Walde
emailКонтактирајте го продавачот
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 1
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 2
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 3
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 4
Container 40 ft container High Cube used Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Container 40 ft container High Cube used Container

4500 kg
Холандија, Veen
Објавено: 3мес 30ден Број на оглас 0003570

8 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 538 184 MKD
 • ≈ 9 244 USD
star
4500 kg
Холандија, Veen
emailКонтактирајте го продавачот
ABC Container - Товарен контејнер: слика 1
ABC Container - Товарен контејнер: слика 2
ABC Container - Товарен контејнер: слика 3
ABC Container - Товарен контејнер: слика 4
ABC Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

ABC Container

Данска, Glostrup
Објавено: 1год 6мес

945EUR

gavelАукција
 • ≈ 58 123 MKD
 • ≈ 998 USD
star
Данска, Glostrup
emailКонтактирајте го продавачот
40' Container - Товарен контејнер: слика 1
40' Container - Товарен контејнер: слика 2
40' Container - Товарен контејнер: слика 3
40' Container - Товарен контејнер: слика 4
40' Container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

40' Container

Обединето Кралство
Објавено: 2денБрој на оглас 140371392
gavelАукција
star
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Onbekend **CONTAINER** - Товарен контејнер: слика 1
Onbekend **CONTAINER** - Товарен контејнер: слика 2
Onbekend **CONTAINER** - Товарен контејнер: слика 3
Onbekend **CONTAINER** - Товарен контејнер: слика 4
Onbekend **CONTAINER** - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Onbekend **CONTAINER**

Белгија, Kessel
Објавено: 2ден

1 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 113 787 MKD
 • ≈ 1 954 USD
star
Белгија, Kessel
emailКонтактирајте го продавачот
Vloeistof container - Товарен контејнер: слика 1
Vloeistof container - Товарен контејнер: слика 2
Vloeistof container - Товарен контејнер: слика 3
Vloeistof container - Товарен контејнер: слика 4
Vloeistof container - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Vloeistof container

Ново2023
Холандија, GOUDRIAAN
Објавено: 3мес 10ден Број на оглас 10880
Прашајте за цена
star
Ново2023
Холандија, GOUDRIAAN
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 8мес 32ден Број на оглас 880009513
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 8мес 32ден Број на оглас 880009506
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 1
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 2
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 3
CONTAINER 45FT HC - Товарен контејнер: слика 4

CONTAINER 45FT HC

Холандија, Amsterdam
Објавено: 11мес 5ден Број на оглас 880009495
Прашајте за цена
star
Холандија, Amsterdam
emailКонтактирајте го продавачот
Unused 40' Container, Side Doors - Товарен контејнер: слика 1
Unused 40' Container, Side Doors - Товарен контејнер: слика 2
Unused 40' Container, Side Doors - Товарен контејнер: слика 3
Unused 40' Container, Side Doors - Товарен контејнер: слика 4
Unused 40' Container, Side Doors - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Unused 40' Container, Side Doors

Обединето Кралство
Објавено: 17денБрој на оглас 100300922
gavelАукција
star
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 1
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 2
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 3
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 4
Diversen Container 11.5 cub - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Diversen Container 11.5 cub

Белгија, Willebroek
Објавено: 14час 35мин Број на оглас 53

2 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 181 445 MKD
 • ≈ 3 116 USD
star
Белгија, Willebroek
emailКонтактирајте го продавачот

Товарен контејнер Container 10 fot

Објавено: 4мес 27ден

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер Container 10 fot: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер Container 10 fot: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 4мес 27ден

ПРОДАДЕНО

1 800EUR

 • ≈ 110 712 MKD
 • ≈ 1 901 USD

6 Септември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

15016
Година на производство

2006
Локација

Норвешка, 7300, Sør-Trøndelag
Повеќе информации

Please provide reference number upon request: 15016

****

- 10 fot

- Innredning følger IKKE med

- Offshoreforsterket

- Leveringsklar

ПРОДАДЕНО

1 800EUR

 • ≈ 110 712 MKD
 • ≈ 1 901 USD

6 Септември 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - ATS Norway AS