Товарен контејнер Alho 20FT Welfare Container (Key in Office) од Германија за продажба - ID: 6996993
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден

100EUR

Аукција
  • ≈ 6 152 MKD
  • ≈ 106 USD
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 3
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 4
Shipping container 20ft - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

shipping container 20ft

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 6ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 1
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 2
Shipping container ( 20 ft) - Товарен контејнер: слика 3

Shipping container ( 20 ft)

Товарен контејнер
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Објавено: 1ден
Аукција
Холандија, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 1
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 2
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 3
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 4
All in 20FT - 20x in stock - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

All in 20FT - 20x in stock

Товарен контејнер
2000Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2200 kgКорисна носивост: 28280 kg
Холандија, Frederick Hendrikstraat 60, 4586AC Lamswaarde, The Netherlands
Објавено: 7мес 9денБрој на оглас 2184

950EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 58 446 MKD
  • ≈ 1 015 USD
2000Бруто тежина: 30480 kgНето тежина: 2200 kgКорисна носивост: 28280 kg
Холандија, Frederick Hendrikstraat 60, 4586AC Lamswaarde, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
6' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 1
6' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 2
6' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 3
6' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 4
6' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

6' Office Container (Cannot Be Reconsigned)

Товарен контејнер
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Објавено: 20денБрој на оглас 140401684
Аукција
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Контактирајте го продавачот
7' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 1
7' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 2
7' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 3
7' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 4
7' Office Container (Cannot Be Reconsigned) - Товарен контејнер: слика 5
Видете ги сите фотографии (44)

7' Office Container (Cannot Be Reconsigned)

Товарен контејнер
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Објавено: 20денБрој на оглас 140401686
Аукција
Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Контактирајте го продавачот

Товарен контејнер Alho 20FT Welfare Container (Key in Office)

Објавено: 1год 2мес

Хм, се чини ставка продадена
Товарен контејнер Alho 20FT Welfare Container (Key in Office): слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Товарен контејнер Alho 20FT Welfare Container (Key in Office): слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 2мес

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Број на оглас

200209163
VIN

10011186
Локација

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen
Доплнително
достапни единици

1
Повеќе информации

Control number: 1039

Alho 20FT Welfare Container (Key in Office) - 10011186

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Euro Auctions GmbH