Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber од Данска, 405 EUR за продажба - ID: 7063213
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber

Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 1
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 2
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 3
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 4
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 5
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 6
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 7
Товарен контејнер ABC Skibscontainer i glasfiber: слика 8
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 3мес 9ден

Година на производство 1971
Тежина 3 500 kg
Локација Данска, Glostrup
Доплнително
  • сертификати: CE
gavel

Аукција

405 EUR

  • ≈ 24 894 MKD
  • ≈ 433 USD
Одете на аукција
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
gavel

Аукција

405EUR

  • ≈ 24 894 MKD
  • ≈ 433 USD
Одете на аукција

ABC Skibscontainer i glasfiber

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk
t1 old