Товарен контејнер ABC Container од Данска, 945 EUR за продажба - ID: 6166954
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
gavel

Аукција

945EUR

 • ≈ 58 055 MKD
 • ≈ 1 021 USD
Понудете сега

ABC Container

Товарен контејнер ABC Container

Објавено: 1год 8мес

Додај во омилени
PDF
share
Товарен контејнер ABC Container: слика 1
Товарен контејнер ABC Container: слика 2
Товарен контејнер ABC Container: слика 3
Товарен контејнер ABC Container: слика 4
Товарен контејнер ABC Container: слика 5
Товарен контејнер ABC Container: слика 6
Ask for all available pictures

Објавено: 1год 8мес

Додај во омилени
PDF
share
gavel

Аукција

945EUR

 • ≈ 58 055 MKD
 • ≈ 1 021 USD
Одете на аукција
Тежина

450 kg
Локација

Данска, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Доплнително
сертификати

CE
Повеќе информации

- I galvaniseret plade med låsebom

 • Transport dim. (L x W x H) m: 4,0X2,0X2,0
 • Weight is estimated and non-binding: Yes
 • Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
 • Technical condition (1-5) 5=best: 3
 • Could be in operation until delivery: Yes

Electrical connection both outside and inside ABC Container - I galvaniseret plade med låsebom

gavel

Аукција

945EUR

 • ≈ 58 055 MKD
 • ≈ 1 021 USD
Одете на аукција
Данска, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
watch_later
Локално време на дилерот:
05:23
2.8
Осврти: 6
Испратете порака
Доверлив
5 Повеќе од 5 години со Truck1
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk