Товарен контејнер 40FT Shipping Container од Германија за продажба - ID: 6876413
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 CONTENEUR MARITIME 40 PIEDS - товарен контејнер
 6
4 400 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 5ден

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

Onbekend 40FT Container - товарен контејнер
 5
1 950 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Xiamen 40ft. Container 40ft 40ft. Container 67m3 Interior Lighting ! - товарен контејнер
 17
1 900 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 10мес 6ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167432

 40FT HC reefer container - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 2мес 4ден

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Холандија, Rotterdam

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 3мес 6ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009495

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 3ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009513

CONTAINER 45FT HC  - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена

Објавено: 1мес 3ден

Forkliftcenter BV

6 H

Холандија, Amsterdam

Број на оглас 880009506

 20FT Office Container - товарен контејнер
 10
Аукција

Објавено: 15ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200209021

 20FT Refrigerated Container - товарен контејнер
 11
Аукција

Објавено: 15ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200209023

 20FT Office Container - товарен контејнер
 14
Аукција

Објавено: 15ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200209022

Groenewegen 40FT en 20FT - товарен контејнер
 4
4 500 EUR
Цена без ДДВ
2000

Објавено: 22ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 1796

VDL 20 ft Container op kabel slede  - товарен контејнер
 8
2 500 EUR

Објавено: 1мес 5ден

Spapens machinehandel

Холандија, Ulicoten, Netherlands

Број на оглас 20211213

Diversen Occ Zeecontainer 40FT - товарен контејнер
 4
1 850 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 3 500 kg

Објавено: 10мес 7ден

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас X453999011

Товарен контејнер 40FT Shipping Container

Број на оглас 200205364
VIN LCGU419376-5
Локација Германија, 41542, Dormagen, Dormagen
Доплнително
  • достапни единици: 1

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Euro Auctions GmbH
t1 old