Нов товарен контејнер 40FT HC reefer container за продажба - ID: 6869384
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нов товарен контејнер 40FT HC reefer container

Товарен контејнер 40FT HC reefer container: слика 1
Товарен контејнер 40FT HC reefer container: слика 2
Товарен контејнер 40FT HC reefer container: слика 3
Товарен контејнер 40FT HC reefer container: слика 4
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 6мес 1ден

Година на производство 2022
Ново
Локација Холандија, Rotterdam
Телефон +31 018 1...
Тело/надградба
  • ладење на моторот: Thermo King
Холандија, Rotterdam
watch_later
Локално време на дилерот:
17:22
4.8
Осврти: 11
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1

Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

40FT HC reefer container

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - MBS Transport Refrigeration Ltd
t1 old