Товарен контејнер 40' Container, Side Doors од Обединето Кралство за продажба - ID: 6884323
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 CONTENEUR MARITIME 40 PIEDS - товарен контејнер
 6
4 400 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 5ден

INTER BUSINESS FR

Франција, SEVIGNY WALEPPE

 40' High Cube Two Multi Doors Container, Two Side Open Door, One End Door, Lock Box, Side Forklift Pockets - товарен контејнер
 12
Аукција

Објавено: 21ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Број на оглас 200208084

Onbekend 40FT Container - товарен контејнер
 5
1 950 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Xiamen 40ft. Container 40ft 40ft. Container 67m3 Interior Lighting ! - товарен контејнер
 17
1 900 EUR
Цена без ДДВ
1999

Објавено: 10мес 6ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167432

 40FT HC reefer container - товарен контејнер
 4
Прашајте за цена
Ново
2022

Објавено: 2мес 4ден

MBS Transport Refrigeration Ltd

7

Холандија, Rotterdam

Container  - товарен контејнер
 5
2 500 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 6мес 18ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Vloeistof container - товарен контејнер
 3
Прашајте за цена
Ново

Објавено: 8мес 24ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас NN0080

ABC Container - товарен контејнер
 6
945 EUR
Аукција

Објавено: 10мес 25ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

A1 Container  - товарен контејнер
 15
300 EUR
Аукција
Нето тежина: 1 300 kg

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Австрија, Gewerbepark 7, Werndorf, 8402

Број на оглас 8829757

HAAKARM container - товарен контејнер
 6
Прашајте за цена
2010

Објавено: 8мес 24ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 8410

HAAKARM container - товарен контејнер
 7
Прашајте за цена
2022

Објавено: 8мес 24ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 9656

HAAKARM container - товарен контејнер
 7
Прашајте за цена
2010

Објавено: 8мес 24ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 9666

HAAKARM container - товарен контејнер
 6
Прашајте за цена
2022

Објавено: 8мес 24ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 9657

Товарен контејнер 40' Container, Side Doors

Број на оглас 100290535
VIN MMPU1000911
Локација Обединето Кралство, BT78 3AJ, Dromore, Dromore
Доплнително
  • достапни единици: 1

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - EURO AUCTIONS (UK) LTD
t1 old