Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete од Германија, 4250 EUR за продажба - ID: 5722855
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete

Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 1
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 2
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 3
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 4
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 5
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 6
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 7
Товарен контејнер 20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete: слика 8
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 6мес 16ден

Број на оглас W
Година на производство 2022
Локација Германија, Petershagen
Телефон +49 5704...

4 250 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 261 230 MKD
  • ≈ 4 542 USD
Германија, Petershagen
watch_later
Локално време на дилерот:
16:53
5.0
Осврти: 3
Испратете порака
Доверлив

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

4 250EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 261 230 MKD
  • ≈ 4 542 USD

20ft 10ft 8 ft Seecontainer NEUWERTIG Miete

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Wiese Transporttechnik Gmbh
t1 old